O firmě

Profil a vize společnosti REWAN

"Klademe velký důraz na odpovědné podnikání a kvalitu poskytovaných řešení. Největší prioritou firmy Rewan však není pouze dodávání kvalitních aplikací, ale i jejich dlouhodobý rozvoj. "

Profesionálové s 20-letými zkušenostmi

Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1997. Za toto období jsme získali množství kvalitního lidského kapitálu v podobě zkušeností a praktických znalostí. To vše aktivně využíváme při naplňování potřeb klientů. Uvědomujeme si totiž, že pouze ověřené řešení dokážou spolehlivě uchránit budoucnost jejich investic.

S klienty budujeme dlouhodobá partnerství

Jsme přesvědčeni, že vzájemná spokojenost je hlavním prvkem dlouhodobě a úspěšně fungujícího partnerství. I proto přistupujeme k uspokojování potřeb klientů tak, aby byly obě strany maximálně spokojeny. Dlouhodobá spolupráce se v konečném důsledku pozitivně promítá i na zvyšování úrovně našich služeb.

Výhody

Máme dlouholeté zkušenosti

Mezi naše největší klienty patří Městský tunelový komplex Blanka, ŘSD, Archiv ČVUT Brno, BVV, Letiště Václava Havla a největší česká budova AZ TOWER v Brně.

Poskytujeme komplexní služby

Všechna řešení, které navrhneme, dokážeme automaticky zrealizovat. Poskytujeme školení pro firmy a podílíme se i na vývoji nových komponentov.

Vybíráme kvalitní produkty

V našem portfoliu nabízených produktů a služeb se nacházejí pečlivě vybírány produkty, které jsou aktuální špičkou v daném odvětví.

Vytváříme inovativní řešení

Zárukou dlouhodobých vztahů je neustálý vývoj nových řešení. Služby vylepšujeme tak, aby splňovaly vždy aktuální požadavky na kvalitu a funkčnost.

Vize společnosti

Vizí společnosti REWAN je přizpůsobení se potřeb našich klientů. Dlouhodobá spokojenost zákazníků se totiž pozitivně promítá ve zvyšování úrovně našich služeb a tím i celkové satisfakce organizace. Partnerství se zákazníkem, dodavatelem a zaměstnancem pro nás znamená budování a udržování vztahů založených na vzájemné úctě, respektu, důvěře a výhodnosti.

Naší prioritou je patřit mezi firmy s vysokým standardem, kvalitou, spolehlivostí a profesionalitou. Získání podpory ze strany našich zaměstnanců i zákazníků vede k dlouholetým, spokojeným a spolehlivým vztahem.

Chceme si permanentně udržet image prvotřídní firmy, která v oblasti optických sítí, bezpečnostních systémů a ochrany vedení poskytuje garantovanou kvalitu v dohodnutém rozpočtu a čase.

Staňte se naším partnerem

Potřebujete navrhnout koncept pro informační sítě, školení pro své systémové specialisty nebo komplexní vývoj unikátního produktu?