Reference

Budova AZ TOWER Brno

AZ TOWER je nejvyšší budova v České republice. Má třicet pater a rekordní výše 111 metrů. Stojí mezi ulicemi Pražákova a Heršpická. Budovu navrhla Architektonická kancelář Burian - Křivinka. Pro tento projekt jsme realizovali dodávky úložného systému pro vedení kabeluv v provedení se zvýšenou požární odolností.

Dálnice D1

Úsek Fričovce - Svinia. Vybudováním tohoto úseku dálnice se odkloní veškerá tranzitní doprava ze silnice I / 18, která prochází středem pěti obcí. Úsek končí v křižovatce Svinia, kde se napojuje na úsek D1 Svinia - Prešov, západ. II. úsek Jánovce - Jabloňov. Stavba se napojuje na předchozí úsek před křižovatkou Levoča z jižní strany města Levoča. Pod úpatím vrchu Šibenik vstupuje do stejnojmenného tunelu. Úsek končí přímo napojením na další úsek D1 Jablonov - Studenec u obce Nemešany. Kompletní dodávka zemních chrániček HDPE cca 120 km, děličů, zákrytových desek a jiných komponentů. Dodávka optických kabelů LTC 24 v několika desítkách kilometrů.

IBS SLOVNAFT, a.s. terminál Stožok

Terminál Stožok zajišťují příjem a skladování motorových paliv (motorová nafta a automobilový benzín) do velkokapacitního nádržového bloku a jejich plnění do železničních cisteren. V rámci rekonstrukce byly dodány kompletní slaboproudé technologie, optické kabely TKF, strukturovaná kabeláž EFB, kabelový management do náročného a nebezpečného prostředí výrobky PipeLife, Euro2000.

Jaderná elektrárna Mochovce - dostavba 3 a 4 blok

Jeden ze tří projektů jaderných elektráren, které se v současnosti realizují v EU. Jde o největší soukromou investici v historii Slovenska. Naše společnost pro tuto stavbu dodala kompletní optickou infrastrukturu splňující nejpřísnější požární normy. Jedná se o optické kabely HFFR v celkovém množství více než sto kilometrů.

Letiště MR Štefánika - nový terminál A, B

Výstavba nového terminálu byla rozdělena na dvě etapy. Terminál A v roce 2008 a terminál B v roce 2012. Pro tento projekt jsme dodali highend systém strukturované kabeláže, optické kabely a optické komponenty na výstavbu optických tras a přípojů.

Letiště Václava Havla Praha

Na nové optické propojení a typu MESH řídících věží, pro Státní podnik Řízení letového provozu České republiky na Letišti Václava Havla, jsme dodali vysokokapacitní optické minikáble LTMC. V rámci projektu bylo nainstalováno několik desítek kilometrů optických kabelů v nejnáročnějších podmínkách.

Rychlostní silnice R1 Nitra

Výstavba rychlostní silnice R1 Nitra - Banská Bystrica. Na výstavbě se podílelo více než 2700 pracovníků, skoro 700 strojů a stejný počet dopravních prostředků. Naše společnost pro tento projekt dodala kompletní kabelovody složený z trubek s vysokou kruhovou tuhostí SN10. Celková délka kabelovodů je několik desítek kilometrů.

Tunelový komplex Blanka Praha

Nejrozsáhlejší podzemní stavba, nejdelší tunel v České republice a zároveň nejdelší městský tunel v Evropě. Pro řídící systém tunelu jsme dodali: Optické kabely v nehořlavém a bezhalogenovém provedení, ochrannou trubku HFFR pro hlavní rozvod a optické komponenty E2000 pro ukončení několika tisíců optických vláken.

Vysokorychlostní optická síť Pardubice, Lázně Bohdaneč

Metropolitní síť v Pardubicích a Lázních Bohdaneč je největší optická síť v regionu. Umožňuje kromě připojení vysokorychlostního internetu také přístup k televiznímu vysílání. Během výstavby této sítě jsme dodali desítky kilometrů optických kabelů TKF, ochranné HDPE trubky a trubičky a optické příslušenství pro ukončování vláken.

ŽSR, Zavedení ERTMS v úseku Bratislava - Žilina - Čadca št.hr.SR / ČR

ŽSR, Implementace GSM-R do síte ŽSR. V rámci II. výstavby bylo vybudováno liniový rádio - dispečerský dorozumívací systém GSM-R (Global System for Mobile Communications - Railway) a k němu příslušející infrastruktura, která zajistí mobilní telekomunikační a datovou komunikaci pro potřeby železničního provozu na úseku Bratislava - Žilina - Čadca - státní hranice ČR / SR . Dodávka závěsných kabelů ADSS 48 LTC do náročného prostředí v množství cca 90 km, speciálních závěsných komponent a pasivního systému optické infrastruktury.