Partneři

Spolupracujeme s významnými světovými společnostmi

PIPELIFE INTERNATIONAL GmbH

Společnost je výrobcem plastových potrubních systémů s nejširším výrobním sortimentem z PVC, PE, a PP. Je aktivní v 27 zemích světa s 27 výrobními závody. Má celkem 2650 zaměstnanců a dosahuje obratu cca 800mil. eur. Na českém a slovenském trhu působí od roku 1994 (založení společnosti). Patří k holdingu Pipelife International, jehož sídlem je město Wiener Neudorf v Rakousku. Jako leader na trhu s plastovými potrubními systémy se intenzivně věnuje vývoji např. topspeed technologií.

www.pipelife.com

BV TWENTSCHE KABELFABRIEK - TKF

TKF vyvíjí a produkuje vysoce kvalitní kabelové řešení pro broadband, energetiku, námořní a železniční trhy, průmysl i domácnosti. Společnost TKF byla založena v roce 1930. Vyvinula se z lokálního výrobce kabelů do světového lídra na trhu kabelových technologií. Síla TKF spočívá v poskytování širokého portfolia optických, měděných i hliníkových kabelů včetně kompletního příslušenství. Sídlem společnosti BV De Twentsche Kabelfabriek je Haaksbergen, Nizozemsko.

www.tkf.nl

ACE - FIBREOPTIC

ACE je certifikovaný a garantovaný koncept pro výstavbu pasivních FTTx sítí. Jako celkový systém poskytuje broadband trhu nové vize budování sítí z optických vláken. ACE se nezaměřuje pouze na produkty, ale také zajišťuje kompatibilitu mezi všemi jednotlivými komponentami a přináší kompletní, pasivní řešení.

www.ace-fibreoptic.com

CASTEL

Společnost CASTEL se již více než 40 let nepřetržitě věnuje výrobě zařízení pro IP komunikaci, přístup, hlasovou a obrazovou komunikaci a výrobě profesionálních bezpečnostních interkom řešení. CASTEL je významným klíčovým hráčem v oblasti interkom a přístupových systémů. Od roku 1970, vyvíjí a produkuje řešení řízení přístupu spolu s profesionálními interkom a zabezpečovacími systémy. Vyzbrojeni těmito zkušenostmi, CASTEL využívá své odborné znalosti při všech svých výrobcích a projektech. Výrobní závod se nachází ve městě Saumur na západě Francie, zaměstnává více než 70 zaměstnanců a ročně vyprodukuje více než 100 000 výrobků.

www.castel.fr

EFB - ELEKTRONIK GmbH

Společnost EFB - ELEKTRONIK se zaměřuje na výrobu a distribuci komponentů pro datové sítě.
Byla založena v roce 1989 a zaměstnává cca 150 lidí ve výrobě a obchodě.
ECOLAN - certifikovaný systém strukturované kabeláže
INFRALAN - HIGH END špičkový systém strukturované kabeláže
ECOFIBER - kompletní portfolio optických komponentů a příslušenství
ECOPROTECT - řešení pro analogové a digitální kamerové systémy
Součástí produkce EFB - ELEKTRONIK jsou také komponenty a řešení pro výpočetní střediska a datová centra. Portfolio zákazníků sahá od distributorů přes instalační partneri, provozovately sítí i bezpečnostní agentury.

www.efb-elektronik.de

OPERA srl

Společnost Opera se sídlem v Modeně, Itálii byla založena v roce 1997 za účelem zajištění služeb a vysoce kvalitních produktů v oblasti ochrany a bezpečnosti. Dnes je Opera výrobcem technologií dveřních systémů a vyvinula se do společnosti, která nabízí řešení zaměřená na zlepšení ochrany a bezpečnost osob a jejich majetku. Společnost působí v 22 zemích v Evropě, Africe a na Středním východě.

www.opera-italy.com

EURO2000 srl

Společnost EURO 2000 působí v oblasti výroby a prodeje systémů ochrany metalických a optických kabelů. Produktové portfolio tvoří tuhé a ohebné trubky, tvarovky a příslušenství vysoce kvalitní a certifikované jakosti pro aplikace v průmyslu, energetice, v námořní a železniční dopravě. Společnost EURO 2000 byla založena v roce 1999 se sídlem ve Vigano di Gaggiano, Milán. Produkty jsou vyráběny v moderním závodě na ploše 4000m², kde je celý výrobní proces kontrolován interní laboratoří spolu s IMQ, RINA a CSI. Prostřednictvím sběru a zpracování dat, které dokumentují všechny kroky výroby od suroviny k hotovému výrobku, se zajišťuje soulad standardů kvality s referenčními normami.

www.euro2000-srl.it

DÄTWYLER GmbH

Švýcarský výrobce kabelů pro komplexní řešení elektrických a komunikačních infrastruktur, budov a sítí FTTx. Společnost Dätwyler má cca 200 zaměstnanců a dosahuje obrat 200mil. Eur ročne. Dätwyler vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní řešení optické i metalické síťové infrastruktury pro celou řadu aplikací WAN, MAN, LAN, přístupových sítí a datových center. Všechna řešení jsou navrhovány s ohledem na požadavky budoucnosti a jsou přizpůsobeny požadavkům a potřebám zákazníků.

www.datwyler.com

2DIRECT GmbH

2direct GmbH je mezinárodní společnost se sídlem v Německu. Společnost byla založena v Lüdenscheid v roce 2001 a prodává více než 5 000 různých výrobků na téměř všech hlavních trzích po celém světě. Neustále rostoucí rozsah inovativních produktových řešení, jakož i důsledné a strukturované marketingové strategie, vedly od založení k neustálemu vysokému růstu společnosti a s vynikajícími šancemi na úspěch do budoucna.

www.2direct.de

AVON BARRIER

Avon Barrier jsou specialisté na zmírnění následků útoku nepřátelských vozidel a systémy kontroly dopravy. V dnešní době jsou světovými vývozci bezpečnostních bariér vozidel (VSB) testovaných na nárazy, jak je definuje Centrum pro ochranu národní infrastruktury Spojeného království (CPNI). Testování blokátorů cest, bariér pro kontrolu dopravy, sloupků a bran je důkladné a zahrnuje nárazové testování podle mezinárodně uznávaných norem PAS 68, IWA 14-1 a ASTM 2656.

Je to společnost s akreditací ISO 9001 a nastavuje vysoké standardy profesionality v přístupu k poskytování řešení pro potřeby svých klientů.

www.avon-barrier.com

BKT ELEKTRONIK

BKT Elektronik se již více než dvacet let zabývá vývojem komplexních řešení v oblasti infrastruktury pro systémy přenosu dat a bezpečnostní systémy. Zkušení techničtí pracovníci, moderní technologické procesy, komplexní nabídka a vysoká angažovanost jim umožňuje budovat konkurenční výhodu a díky tomu se podílet na největších projektech v oblasti infrastruktury v Polsku a v zahraničí.

www.bkte.pl