Komplexní řešení pasivní optické infrastruktury

Komplexní řešení pasivní optické infrastruktury

Téměř dvě desetiletí poskytujeme řešení pro optickou infrastrukturu FTTx. Máme zkušenosti z různých oblastí ať už je to metropolitní, dálková nebo průmyslová optická síť. Připravili jsme řadu konceptů, projektů a realizací v širokém spektru odvětví hospodářství. Poskytujeme zákaznické řešení na míru a garantujeme individuální přístup při tvorbě projektu.
Dodáme Vám testované certifikované materiály špičkové kvality od vlákna po poslední konektor.

Klademe kontinuální důraz

na vývoj, což Vám dává jistotu bezpečnosti investice s ohledem na budoucí požadavky vás a vašich zákazníků. Jsme lídr na trhu s inovacemi, jako první jsme zavedli standard vlákna podle ITU-T G.657.A1. Výkonová rezerva díky špičkovým parametrům např.: No water peak , 1383nm = 0,29dB/km. Máme důvěru zákazníků z řady např.: renomovaných operátorů, investorů o čemž svědčí i dodávka více než 5 mil. Kč. metrů mnoho vláknových optických kabelů.

  • Jistota díky 25 leté systémové záruce.
  • Spolehlivost Vaší instalace zajistí mnohonásobné testování např. vlákno/kabel je otestováno až 16 krát, než se dostane k Vám.
  • Řešení navrhujeme s minimálním počtem komponent s prioritou snížit chybnost při instalaci.
  • Snižujeme potřebný počet kvalifikovaných (dražších) pracovníků a zvyšujeme rychlost instalace díky prefabrikovaným produktům.
  • Disponujeme přístupem k tisícům optických kabelů. Optimalizujeme logistiku = méně komponent.
  • Ekonomická rentabilita a možná úspora až 30%.

Máte zájem o řešení?

Potřebujete zajistit kompletní infrastrukturu v nové výstavbě?