Profesionální komunikační a přístupové systémy

Profesionální komunikační a přístupové systémy

Komunikaci hlasem i obrazem, kontrolu a řízení přístupu řešíme v náročných sektorech, jako je justice, obrana, průmysl, kritická infrastruktura, nemocnice a doprava. Disponujeme a jsme připraveni Vám poskytnout vysokou úroveň odborných znalostí v oblasti profesionálních interkomunikačních systémů a kontroly přístupu. U návrhů máme na mysli především bezpečnost, adaptabilitu, náklady, estetiku a dodržení všech platných norem. Využíváme nejmodernější technologická řešení v IP komunikaci a řízení přístupu.

IP řízení přístupu

pro více než 45 000 účastníků as možností až 250 uživatelských profilů. Vysoká míra personalizace produktů pro nejrůznější prostředí, jako například s nebezpečím výbuchu ATEX, sterilní v nemocnicích a laboratořích. Produkty splňují nejpřísnější bezpečnostní normy antivandal provedení, vysoký stupeň ochrany IK a IP, opakovaná dezinfikovatelnost.

  • Od návrhu a projektu až po instalaci. Poskytneme Vám technickou podporu na místě instalace nebo online.
  • Ekonomickou rentabilitu díky efektivnímu využívání kabelové infrastruktury.
  • Speciální tréninky pro programátory, instalatéry a uživatele našich řešení.
  • Výrobky vyráběné v EU podle nejpřísnějších norem. Množství referencí a reálných instalací ve všech segmentech trhu
  • Systémy jsou v souladu s ISO 9001 a produkty jsou vyráběny se snížením environmentálního dopadu, obsahující recyklovatelné a recyklované komponenty.

Máte zájem o řešení?

Potřebujete zajistit kompletní infrastrukturu v nové výstavbě?