Katalog produktů

Systém těsnění kabelovodů - FiloSeal+ HD

Systém těsnění kabelovodů - FiloSeal+ HD
Systém těsnění kabelovodů - FiloSeal+ HD Systém těsnění kabelovodů - FiloSeal+ HD Systém těsnění kabelovodů - FiloSeal+ HD Systém těsnění kabelovodů - FiloSeal+ HD

Popis:

Systém těsnění kabelovodů FiloSeal+HD je osvědčené univerzální řešení pro utěsnění větších těžkých kabelů a potrubí v kabelovodech, vrtech nebo prostupových rámech.

FiloSeal+HD je řešení, které poskytuje silný podpůrný systém pomocí šestihranných trubek, které se chovají jako voštinová struktura. FiloSeal+HD je vhodný k utěsnění jakékoli konfigurace kabelů nebo trubek obsažených v jednom kabelovodu/potrubí a také umožňuje snadné opětovné vložení těsnění pro přidání nebo odstranění kabelů nebo trubek. Seal the deal s našimi špičkovými systémy pro utěsnění kabelovodů!

Systém těsnění potrubí Filoform FiloSeal+HD využívá tmelu MD+, který se snadno nanáší ze standardní pistole. Vysoce kvalitní, jednosložkový, flexibilní tmel „MD+“ je založen na silikonové sloučenině, která vytvrzuje vzduchem (vlhkost). Po aplikaci a úplném vytvrzení tvoří tixotropní MD+ plastickou elastomerní hmotu se speciálními vlastnostmi, které účinně těsní, přičemž poskytuje vysokou životnost.

Dostupnost na skladě:

Ne

FiloSeal+HD se velmi snadno aplikuje bez ohledu na typ kabelu a kabelovodu, protože používá silné, ale flexibilní šestihranné trubky na podporu kabelu a poskytují pevné těsnění.

Jedinečný design šestihranných trubek velmi usnadňuje umístění a oddělení kabelů a zároveň poskytuje pevnou oporu pro tmel MD+, na který se má aplikovat.