Katalog produktů

Systém těsnění kabelovodů - FiloSeal+ HD FIRE

Systém těsnění kabelovodů - FiloSeal+ HD FIRE
Systém těsnění kabelovodů - FiloSeal+ HD FIRE Systém těsnění kabelovodů - FiloSeal+ HD FIRE Systém těsnění kabelovodů - FiloSeal+ HD FIRE Systém těsnění kabelovodů - FiloSeal+ HD FIRE

Popis:

Systém těsnění kabelovodů FiloSeal+HD FIRE je nový certifikovaný systém těsnění proti požáru, plynu a vodě pro kabelovody i tranzitní rámy. Seal the deal s našimi špičkovými systémy pro utěsnění kabelovodů!

FiloSeal+HD FIRE se velmi snadno aplikuje bez ohledu na typ kabelu v kabelovodech, protože používá silné, ale flexibilní šestihranné bloky na podporu kabelu a poskytují pevnou oporu pro těsnění.

Jedinečný design šestihranných bloků velmi usnadňuje umístění a oddělení kabelů a zároveň poskytuje pevnou oporu pro tmel MD+, na který se má aplikovat.

Certifikace:

  • Protipožární - testováno podle BS EN1366-3 2009
  • Testováno v londýnském metru - LUL S1085
  • Testováno pro evropské železniční aplikace - BS EN 45545-2

Dostupnost na skladě:

Ne

FiloSeal+HD FIRE poskytuje silný podpůrný systém s použitím ohnivzdorných šestihranných bloků vyrobených ze speciálně formulovaného materiálu zvaného „Formite“, který se vytváří jako voštinová struktura. FiloSeal+HD FIRE je vhodný k utěsnění jakékoli konfigurace kabelů nebo trubek obsažených v jednom kabelovodu a také umožňuje snadné opětovné zasunutí těsnění pro přidání nebo odstranění kabelů nebo trubek.

Systém těsnění FiloSeal+HD FIRE využívá protipožární tmel MD+, který se snadno aplikuje ze standardní pistole. Vysoce kvalitní, jednosložkový, flexibilní tmel „MD+“ je založen na silikonové sloučenině, která vytvrzuje vzduchem.

Po aplikaci a úplném vytvrzení tvoří tixotropní MD+ plastickou elastomerní hmotu se speciálními vlastnostmi, které účinně těsní, přičemž poskytuje vysokou životnost.