Katalog produktů

Systém těsnění kabelovodů - MD4

Systém těsnění kabelovodů - MD4
Systém těsnění kabelovodů - MD4 Systém těsnění kabelovodů - MD4

Popis:

Systém těsnění kabelovodů typu MD4 je vhodný pro rychlé a snadné utěsnění prázdných kabelovodů, kde se mají později instalovat kabely nebo potrubí. Systém poskytuje účinné plynotěsné a vodotěsné těsnění. Seal the deal s našimi špičkovými systémy pro utěsnění kabelovodů!

Systémy, vyrobené pro efektivitu a navrženy tak, aby vydržely i v náročných podmínkách.Zabraňují únikům, zlepšují výkon a hlavně udržují Vás a Váš majetek v bezpečí. Jednoduše se instalují a jsou šetrné k životnímu prostředí. Zažijte rozdíl s našimi inovativními těsnícími systémy – vaše volba pro kvalitu a spolehlivost.

Vhodné pro kabelovody s průměrem od 75 mm do 160 mm.

Všechny naše těsnící systémy jsou specifikovány a používány velkými elektrotechnickými společnostmi ve Spojeném království a zemích Beneluxu.

Dostupnost na skladě:

Ne

Systémy těsnění kabelovodů byly vyvinuty tak, aby poskytovaly účinné plynotěsné a vodotěsné utěsnění kabelových prostupů. Při instalaci našeho systému těsnění kabelovodu MD4 chráníte cennosti před poškozením.

Těsnění kabelovodu typu MD jsou založena na speciálně formulované dvousložkové expandující polyuretanové pryskyřici. Polyuretanový tmel je balen v průhledném plastovém sáčku se šroubovacím kroužkem. V tomto plastovém sáčku jsou dva komponenty odděleny upínacím profilem. Po odstranění upínacího profilu se tyto dvě složky jednoduše smíchají.Stačí počkat 30 sekund a tmel je připraven k použití a lze jej jednoduše otevřít pomocí šroubovací vsuvky.

Po aplikování pryskyřice do potrubí se pryskyřice začne rozšiřovat vytvářením CO². Během expanze polyuretanový výplňový materiál proniká do všech oblastí uvnitř potrubí, čímž utěsňuje všechny otvory bez ohledu na tvar potrubí nebo vrtu. Potom začne proces vytvrzování. Dvousložkové plnivo Filoform poskytuje nejen 100% plynotěsné a vodotěsné těsnění, ale nabízí také vynikající mechanickou pevnost.